Obsługa przedsiębiorcyDlaczego obsługa prawna przedsiębiorcy jest ważna?

31/12/2023

 

Dlaczego obsługa prawna przedsiębiorcy jest ważna?

 

Każdy rozwijający się przedsiębiorca wie, że może nadejść taki moment, kiedy przyda mu się wsparcie profesjonalnego pełnomocnika. Przyczynić się do tego może chociażby nieuczciwy kontrahent, który zdecyduje się nie wywiązać ze swojej części umowy, nie opłaci faktury, być może przestanie odbierać telefony po wykonaniu przez Państwa prac.
Sprawy gospodarcze są sprawami niezwykle stresującymi dla przedsiębiorców, którzy muszą utrzymać siebie, swoją działalność, pracowników, opłacić zobowiązania. Często upragnione i świętowane umowy okazują się być przekleństwem – kontrahenci nie wywiązują się z umów czym blokują rozwój przedsiębiorcy lub też przyczyniają się wręcz do zakończenia jego działalności. Ważna jest wtedy błyskawiczna reakcja – krótkie negocjacje, podjęcie decyzji o wezwaniu do zapłaty a następnie wystąpienie do sądu. Często zdarzają się sytuacje, w których postępowanie sądowe trwa na tyle długo, że nasz przeciwnik zdąży ogłosić swoją upadłość. W sprawach gospodarczych należy rozważyć własne potrzeby, twierdzenia kontrahenta, dalsze możliwości współpracy z danym podmiotem. Oddzielenie emocji od biznesu jest ważne, ale jeżeli nie potrafimy tego zrobić samodzielnie najlepiej jest zaufać profesjonalnemu pełnomocnikowi.
W naszej kancelarii sprawnie przeprowadzamy postępowania w sprawach o zapłatę przeciwko podmiotom w Polsce, Unii Europejskiej oraz poza nią. Zastępujemy przedsiębiorców w trudnych rozmowach, działamy zgodnie z ustalonym planem i we wspólnie ustalonych ramach czasowych. Na każdym etapie informujemy o kosztach naszych działań. Możliwe jest rozliczenie ryczałtowe, punktowe – każda z ważnych dla przedsiębiorcy kwestii ustalana jest indywidualnie. Działamy taktownie i jesteśmy dyskretni – dbamy o Klientów a nie o własne nazwiska. Kontakty z mediami zostawiamy agencjom PR, współpracujemy z najlepszymi specjalistami w każdej z istotnej dla przedsiębiorcy dziedzin.

 

logo-kancelaria-adwokacka-aleksandra-filipkowska-krasniewicz
Adres kancelarii:

Al. Jerozolimskie 47/1
00-697 Warszawa

NIP: 7181868294
REGON: 146716627
Konto bankowe:

94 1140 2004 0000 3602 7476 3487